Başkan Bükte'nin Kadir Gecesi Mesajı

İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımladı..

Başkan Bükte mesajında, “Bereket ve huzur içerisinde ancak buruk bir şekilde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi duygularımızın doruğa ulaştığı bin aydan daha değerli Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın sevincini yaşamaktayız.” Dedi.
İyi Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte, “Tutulan oruçlar, gerçekleştirilen ibadet ve yardımlar ile geçirdiğimiz Ramazan Ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta Ramazan Bayramı ile taçlanmaktadır. Mübarek Kadir Gecesi, kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in yer yüzüne indirildiği gün olması bakımından tüm İslam Alemi için dini ve manevi bir öneme sahiptir. Birliğe, dayanışmaya, yardımlaşmaya en çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde bu mübarek gece günahlarımızdan arınmak, kırgınlıkları ve dargınlıkları unutmak, sevgi ve hoşgörüyü daha da öne çıkarmak için büyük bir fırsattır.
Bu kutlu gecede tüm insanlık için sevginin, barışın ve huzurun sağlanması, salgınların, hastalıkların şifa bulması bulması en büyük dileğimizdir.
Tüm bu duygu ve düşüncelerle Malatya’lı hemşehrilerimiz başta olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin Kadir Gecesini kutlar, hayırlar getirmesini temenni ederim.

Henüz Yorum yok

İlk yorumu siz yazın.

Yorum Bırakın

E-Mail adresiniz yayınlanmaz.Diğer Haberler