Malatya Gün

Malatya’da Polis Bölgesinde Hırsızlık, Gasp, Fuhuş, Gözaltılar Ve Tutuklamalar var

  Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan kapsamlı çalışma neticesinde 30 farklı ikamet ve iş yerinden (180) saatlik kamera görüntüsü alınarak incelenmiş ve söz konusu hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahsın kimlik ve adres bilgileri tespit edilmiştir. Şüpheli şahıs Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alınmış Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin ardından 11.02.2020 günü adli makamlara sevk edilen Şüpheli mahkemece Tutuklanmıştır. Şüpheli […]

Malatya’da Polis Bölgesinde Hırsızlık, Gasp, Fuhuş, Gözaltılar Ve Tutuklamalar var
14 Şubat 2020 - 14:52 'de eklendi.

 

Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan kapsamlı çalışma neticesinde 30 farklı ikamet ve iş yerinden (180) saatlik kamera görüntüsü alınarak incelenmiş ve söz konusu hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahsın kimlik ve adres bilgileri tespit edilmiştir.

Şüpheli şahıs Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alınmış Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemlerinin ardından 11.02.2020 günü adli makamlara sevk edilen Şüpheli mahkemece Tutuklanmıştır.

Şüpheli şahsın çalmış olduğu malzemeler bulunarak sahibine teslim edilmiş, hırsızlık malzemelerini sattığı şahsa ise suç eşyasını satın almaktan adli işlem yapılmıştır.

(2)
06.02.2020 tarihinde Bostanbaşı Mahallesinde park halinde bulunan (3) farklı araçta meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak;

Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan titiz çalışmalar neticesinde (52) saatlik görüntü izlenmiş, olayı gerçekleştiren şüpheli şahsın kimlik ve adres bilgileri tespit edilmiş, gözaltına alınarak adli makamlara sevk edilen şüpheli hakkında mahkemece Adli Kontrol Tedbirine hükmedilmiştir.
Şüpheli şahsın araçlardan çalmış olduğu malzemelerin bir kısmı elde edilerek müştekilerine teslim edilmiştir.

(3)
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri olarak yapılan çalışmalarda; sorumluluk bölgemizde bulunan iki farklı adreste FUHUŞ yapıldığı tespit edilmiş, konu ile alakalı toplam (4) şahsa fuhuş konusu ile alakalı olarak gerekli idari işlem yapılarak toplamda (7000 TL) idari para cezası yazılmıştır. Bahse konu ikametlerin mühürlenmesi için ilgili kurumlarla gerekli yazışmalar yapılmıştır.

(4)
13.02.2020 tarihinde Adem Ş. İsimli şahsın Boşanma aşamasına geldiği eşi ile yaşanan tartışma sonucunda, eşinin kardeşleri ve dayısı tarafından tehdit edilmesi, bıçak zoru ile telefonu ve cüzdanı ile cüzdanını içerisinde bulunan (350 TL) parasının gasp edilmesi olayı ile ilgili olarak

Gasp Büro Amirliğince yapılan çalışmalarda üç şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış konu ile alakalı tahkikata başlanmıştır.

(5)
 Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan diğer çalışmalarda ise bir şahıstan kılıf içerisinde ve içinde fişek bulunmayan Mavzer olarak bilinen ruhsatsız bir adet tüfek


 İstanbul Pasajı civarında yapılan ŞOK Uygulamada iki farklı şahıstan (2) kesici alet ele geçirilmiştir.

Malatya Gün

Google+ Comments

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT