Malatya Gün

Kadın-Erkek Psikolojisi Ve Eş Olma Dengesi İletişim Davranış Eğitimi Verildi

  Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (ADEM) tarafından, bilinçli ebeveynlerle, mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesine destek sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Aile Eğitim Programı’ başladı. Ailelere, çocuklara ve bireylere yönelik ücretsiz desteğiyle geniş kitlelere ulaşan Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, rehberlik ve eğitim desteğini sürdürüyor. ADEM tarafından alanında uzman eğitmenlerin katılımıyla 13-18 Ocak […]

Kadın-Erkek Psikolojisi Ve Eş Olma Dengesi İletişim Davranış Eğitimi Verildi
19 Ocak 2020 - 1:05 'de eklendi.

 

Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi (ADEM) tarafından, bilinçli ebeveynlerle, mutlu ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesine destek sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Aile Eğitim Programı’ başladı.

Ailelere, çocuklara ve bireylere yönelik ücretsiz desteğiyle geniş kitlelere ulaşan Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık ve Eğitim Merkezi, rehberlik ve eğitim desteğini sürdürüyor.

ADEM tarafından alanında uzman eğitmenlerin katılımıyla 13-18 Ocak tarihlerini kapsayan ‘Aile Eğitim Programı’, 60 kişinin katılımıyla başladı. Programda katılımcılara;

– Ailede Aidiyet ve Biz Bilinci

– Ebeveynlik ve Tutumları

– Kadın-Erkek Psikolojisi ve Eş Olma Dengesi

– Türk Medeni Kanununda Aile Hukuku

– İletişim ve Davranış Eğitimi

– Aile Sağlığı, Kronik Hastalıklar, Ev Kazaları ve Önlemleri, Zararlı Alışkanlıklar, Sağlıklı Beslenme ve Obezite ana başlıklarında bilgilendirme sağlanıyor.

Bilimsel bilgi desteği ile aileleri güçlendirmeyi hedefleyen eğitim programı sonunda katılımcılara Katılım Belgesi verilecek.

Malatya Gün

Google+ Comments

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT