Malatya Gün

Hotel Les Ottomans Yenileyici Spa Bakımları

  Yenileyici Spa Bakımları, Doğu ve Batının mükemmel sentezi ile dizayn edilmiş Özel Spa Süitimizde hizmetinize sunulur, bakımlarınızda profesyonel Spa ekibimiz size eşlik edecek ve dış dünyanın tüm stresinden arınmanızı sağlayacaktır. Sevdiklerinizle veya tek başınıza dinlenmenin ve huzurun keyfine varacaksınız. Özel Spa Süit Kiralama: 1 saat Spa Süitinde, sadece size özel Jakuzi, aroma buhar banyosu, Fin […]

Hotel Les Ottomans Yenileyici Spa Bakımları
25 Şubat 2020 - 14:19 'de eklendi.

 

Yenileyici Spa Bakımları, Doğu ve Batının mükemmel sentezi ile dizayn edilmiş Özel Spa Süitimizde hizmetinize sunulur, bakımlarınızda profesyonel Spa ekibimiz size eşlik edecek ve dış dünyanın tüm stresinden arınmanızı sağlayacaktır. Sevdiklerinizle veya tek başınıza dinlenmenin ve huzurun keyfine varacaksınız.

Özel Spa Süit Kiralama: 1 saat

Spa Süitinde, sadece size özel Jakuzi, aroma buhar banyosu, Fin sauna ve buz çeşmesinin keyfini, özel yiyecek ve içecek ikramları ile çıkarabilirsiniz.

Les Ottomans İkiz Lale Bakımı çiftler için: 3 saat 10 dak.

Sevdiğinizle geçireceğiniz özel anları, en popüler bakımlarımızla birleştirdik. Ayak ritüeli ile başlayan yenilenme seremoniniz Fin sauna, aroma buhar banyosu, buz çeşmesi ve Jakuzi keyfi ile devam edecek. İnceltici Konsantre Bakım ve Bitki Keseleriyle Asya Kuru Masajı ile arınmayı yaşarken ardından alacağınız Les Ottomans İmzalı Masaj ile dinlenmenin huzurunu yaşayacaksınız.

– Ayak Ritüeli 10 dak.
– Canlandırıcı duş-Jakuzi-Fin sauna-aroma buhar banyosu-buz çeşmesi 30 dak.
– İnceltici Konsantre Bakımı 70 dak. / Bitki Keseleriyle Asya Kuru Masajı 70 dak.
– Dinlenme ve ikramlar 10 dak. – Les Ottomans İmzalı Masaj (iki kişi için) 70 dak.

Dinlendirici Bakımı: 2 saat 20 dak. tek kişi için / çiftler için

Günlük yaşamınızın yoğunluğu ve stresinden arınmak için size; Özel Spa Süitimizde tek başınıza ya da sevdiğinizle paylaşabileceğiniz bir huzur yolculuğu öneriyoruz. Terapistinizin kas gerginliğiniz doğrultusunda yapacağı Kişisel Masaj ile zindelik kazanacak, Sıcak ve Soğuk Taşlarla Yüz Masajı sayesinde ışıltılı ve canlı bir cilde kavuşacaksınız.

– Ayak Ritüeli 10 dak.
– Canlandırıcı duş-Fin sauna-Jakuzi-aroma buhar banyosu-buz çeşmesi 30 dak.
– Kişisel Masaj 60 dak. – Sıcak ve Soğuk Taşlarla Yüz Masajı 30 dak.
– Dinlenme ve İkramlar 10 dak.

Sonsuz Aşk Bakımı çiftler için: 2 saat

Özel Spa Süitimizde sevdiğinizle mutlu anlar sizi bekliyor. Ayak ritüeli ardından muhteşem Jakuzi keyfi ve sonrasında rahatlatıcı Divine Duo Masajı ile günlük yorgunluğunuzdan uzaklaşacaksınız. Baş ve Boyun Masajı ile zihninizi yenileyecek ve enerjinizi geri kazanacaksınız.

– Ayak Ritüeli 10 dak.
– Canlandırıcı duş ve Jakuzi 20 dak.
– Çiftler için Caudalie Masajı: Divine Duo! 60 dak.
– Baş ve Boyun Masajı (iki kişi için) 20 dak.
– Dinlenme ve ikramlar 10 dak.

SPA
SPA RİTUELLERİ ve PAKETLERİ

Kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartabilirsiniz…

Tüm ritüeller gün boyu Spa’da keyifli vakit geçirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır, arzu etmeniz ya da vaktinizin kısıtlı olması durumunda aynı bakımları yarım günde deneyimlemenizi sağlayabiliriz.

Vinothérapie® Ritüeli 1 gün

– Tercih ettiğiniz Banyo yada Vücut Maskesi 15 dak.
– Wine Maker’s Masaj 60 dak.
– Caudalie Cilt Bakımı yada tercih ettiğiniz 60 dak. cilt bakımı. – Plantar Refleksoloji 35 dak.

Les Ottomans Ritüeli 1 gün

– Tercih ettiğiniz Les Ottomans İmzalı Hamam Bakımı 60 dak.
– Les Ottomans İmzalı Masaj 70 dak.
– Kolajenli Cilt Bakımı 75 dak.

%100 Üzüm Ritüeli 1 gün

– Vinosource Cilt Bakımı 60 dak.
– Ezilmiş Cabernet Peelingi yada Divine Peelingi 45 dak.
– Taze Üzüm ile Pulp Friksiyon Bakımı 60 dak.

Hamilelik Ritüeli 1 gün

– Divine Peelingi 45 dak.
– Hamilelik Masajı 60 dak.
– Caudalie Vinoperfect Cilt Bakımı 60 dak.

Erkekler için Ritüel 1 gün

– Geleneksel Hamam Bakımı 45 dak.
– Kişisel Masaj 60 dak.
– Sıcak & Soğuk Taşlarla Yüz Masajı 30 dak.

Bakımlar değiştirilemez ve rezervasyonlar müsaitlik durumuna göre ayarlanır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmemiz için rezervasyonlarınızı önceden yapmanızı önermekteyiz.

SPA
VÜCUT BAKIMLARI

Üzüm, kırmızı asma ve esansiyel yağ özleriyle yapılan bu sembolik işlemler olağanüstü bir rahatlamaya yardımcı olmaktadır; artan dolaşımı harekete geçirerek, ödemi azaltmaya yardımcı olur.

CAUDALIE İMZALI EŞSİZ BANYOLAR, PEELINGLER VE VÜCUT MASKELERİ

Banyo: Dinlendirici 15 dak.

Üzüm posası ve kırmızı asma özleriyle zenginleştirilmiş bu hidro-masaj banyosu asmanın tüm faydalarını sunacaktır.

Tercih ettiğiniz; Kırmızı şarap banyosu (ödem attırıcı) veya üzüm posası Grape Marc banyosu (peeling etkili).

Maske: Rahatlatıcı 15 dak.

Şarap asitlerinin aktif bileşenlerinden elde edilen arındırıcı ve nemlendirici özelliklerine sahip sıcak sarma işlemi ile vücudun rahatlamasını sağlar.

Tercih ettiğiniz; Bal ve şarap vücut maskesi (nemlendirici) veya Merlot vücut maskesi (arındırıcı).

Peeling: Arındırıcı 45 dak.

Vinothérapie® Spa’da alacağınız bakımlardan önce vücut peelingi cildinize ışıltı ve yumuşaklık kazandırmak için iki özel tarif geliştirdik; üzüm çekirdeği, bal, esmer şeker, üzüm çekirdeği yağı ve 6 temel inceltici yağlar ile geliştirilmiş taze karışım veya Caudalie Divine yağı ile yapılan bu eşsiz bakım cildinize mükemmel bir pürüzsüzlük verir.

Tercih ettiğiniz; Ezilmiş Cabernet peeling (inceltici) veya Divine peeling (nemlendirici).

SPA
HAMMAM BAKIMLARI

Alacağınız eşsiz Hamam bakımında vücudunuz ölü derilerinden arınırken, ruhunuzun gökkubbe altındaki lüks atmosferde şımartılmasının keyfine varacaksınız…

Les Ottomans İmzalı Güllü Hamam Bakımı: Yenileyici etki 60 dak.

Geleneksel Türk Gülünün yoğun nemlendirme ve hoş kokusundan yararlanarak kuru, yorgun ve neme ihtiyacı olan ciltleri duyusal yolculuğa çıkarıyoruz. Gül özlü, nem ve canlılık verici organik şampuan-saç maskesinin ardından ölü derilerden arındırıcı yumuşak yüz peelingi, gül sabunlarıyla köpük masajı ve canlandırıcı buz ritüeli tazelenip organik gül kokulu vücut nemlendiricisi ile kadifemsi bir cilt ve yoğun neme kavuşacaksınız.

Çiftler için aynı odada ve aynı zamanda bakım uygulaması yapılabilir.

 

Les Ottomans İmzalı Turunçlu Hamam Bakımı: Arındırıcı ve enerji verici 60 dak.

Vücudunuzu ve zihninizi birlikte arındırmanız, enerjinizi kazanmanız için en mucizevi alternatifi sunuyoruz.

Ölü derilerden derinlemesine arındırıcı kese, köpük masajı, canlandırıcı buz ritüeli, organik bal ve turunçgil vücut maskesi, yüz için özel yumuşak yüz peelingi ve saç yıkama ardından turunç özlü vücut nemlendiricisi ile enerjinizi geri kazanacaksınız.

Çiftler için aynı Hamam bakım odasında ve aynı zamanda bakım uygulaması yapılabilir.

 

Geleneksel Hamam Bakımları:

– 30 dak. Yalnızca kese ritüeli, saç yıkama ve saç nemlendirme uygulaması içerir.
– 45 dak. Kese ritüeli, köpük masajı, saç yıkama ve saç nemlendirme uygulaması içerir.

Çiftler için aynı Hamam bakım odasında ve aynı zamanda bakım uygulaması yapılabilir.

 

Hamam Bakım Paketi:

Devamlı Hamam bakımı alan misafirlerimiz için özel bir teklifimiz var. Tercih ettiğiniz türdeki 6 Hamam bakımını kapsayan bu paketi alan misafirlerimize 1 Hamam bakımı hediye ediyoruz.

En iyi sonucu elde etmek için; bakımınızdan 20 dakika önce tuz soluma Laconium odası ya da Fin saunasını kullanmanızı, ayrıca Hamam bakımınız olduğu gün, bakım öncesinde vücudunuza losyon ya da krem sürmemenizi tavsiye ederiz. Hamam Bakımlarını maksimum 4 kişi aynı anda ve aynı Hamam odasında uygulayabiliriz (gruplar yalnızca aynı cinsiyetten oluşturulmaktadır).

SPA
CİLT BAKIMLARI

Cilt bakımlarımız, eşsiz patentli üzüm ve asma bileşenleri ve en yeni teknikler düşünülerek geliştirilmiştir. Estetisyenlerimizin elinden daha sağlıklı, canlı ve toparlanmış bir cilt bakımı deneyiminin tadına varıcaksınız.
Premier Cru Cilt Bakımı: Anti-ageing 70 dak.

Sizi, Caudalie’nin anti-ageing bakımı ile eşsiz bir yolculuğa çıkarıyoruz. Özel Premier Cru derma-roller ile birlikte toparlayıcı ve canlandırıcı yüz masajı cildinize yoğun nem verip, tazelik ve parlaklığı geri kazandıracak. Premier Cru The Cream’i uygulamadan önce Caudalie’nin en iyi patentli etken maddeleri içeren Resveratrol ile zenginleştirilmiş özel bir maskesi kullanılmaktadır. Cildinize mükemmel dengelenmiş cilt tonu ve pürüzsüzlük sağlarken, kırışıklıklar ve ince çizgiler gözle görülür şekilde azalır.

Premier Cru Göz Bakımı: Pürüzsüzleştirici 25 dak.

Hassas göz çevresine narin masajla başlayan bu bakım pürüzsüzleştirici etkisi olan ve yaşlanma karşıtı kolajenli maske sayesinde göz altındaki morlukların ve şişliklerin azaltılmasına yardımcı olur ve göz çevresine mükemmel ışıltı verir.

Caudalie Cilt Bakımı: Kişiselleştirilmiş 60 dak. / buhar ve gözenek temizleme işlemi ile birlikte 75 dak.

Tüm cilt tiplerine uygun olan Caudalie’nin imzalı cilt bakımıdır. Uygulanan yoğun yüz ve dekolte masajı ile cildinize rahatlık, canlılık ve parlaklık geri kazandırılır, hücre yenilenmesi hızlandırlırken cildinizin dokusu pürüzsüzleştirip dinlenmiş ve parlak bir görünüme sahip olacaksınız.

Tercihleriniz arasında: Resveratrol Lift (sıkılaştırıcı); Vine Active (kırışıklık önleyici); Vinoperfect (ışıltı verici); Vinosource (nemlendirici); Vinopure (arındırıcı)

Kolajenli Cilt Bakımı: Anti-aging 75 dak.

Sonuç odaklı Kolajenli bakım cildi doğal proteinleriyle yenileyerek cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur ve cildin doğal kollajen oluşumunu destekler. Öncellikle cilt temizlenir, ölü hücrelerden arındırılır ve kişiye özel en uygun esansiyel yağların karışımı ile birlikte yüz ve dekolteye bölgesine uygulanır. Ardından cilde lifting etkili masaj teknikleri ile kolajenli maske ile beraber en derin noktaları hedef alarak cildi aydınlatır; dolgunluk oluşturarak cilt kasları güçlenir ve cildin nemini arttırarak ince çizgiler ve kırışıklıkların azalmasını sağlar.

Oksijenli Cilt Bakımı: Anti-ageing ve yenileyici 75 dak.

Les Ottomans imzasını taşıyan bu özel bakım cildinizi besleyip nemlendirirken derinlemesine rahatlık sağlar. Kolajenli yüz maskesi ile dolgunlaştırıcı etki sağlarken, %100 bitkisel konsantre elixir oksijen basınçla birleşerek cilde anında ışıltılı bir görünüm kazandırır. Cildin dokusunu pürüzsüzleştirir; hücre yenilenmesini hızlandırır ve nem seviyesini düzenler.

Mini Oksijen Cilt Bakımı: Anti-aging ve yenileyici 35 dak.

Her cilt tipi için uygun bu eşsiz bakım, cildinizi yorgun ve cansız hissettiğinizde ya da ani ışıltıya ihtiyaç duyduğunuz fakat vaktinizin kısıtlı olduğu zamanlar için uygun alternatiftir. Bu mini bakımla cildiniz sağlıklı ışıltı ve parlaklık kazanacak, bakım sonunda hızla emilen cilt serumu ile birlikte uygulanan oksijen desteği cildinizin ihtiyacı olan nem takviyesini sağlamış olacaktır. Haftada iki kez uygulanabilen bu bakım ile kendinize kısa da olsa vakit ayırmanın keyfine varacaksınız.

Sıcak ve Soğuk Taş ile Yüz Masajı: Yatıştırıcı ve dengeleyici 30 dak.

Sıcak ve Soğuk bazalt taşlar ile yapılacak bu eşsiz deneyim sayesinde cildinizde gerçek canlılığı ve rahatlamayı deneyimleyin. Bu kısa süreli bakımda cildiniz temizlenir; soğuk taşlar şişmiş kan damarlarını sakinleştirmeye ederken, sıcak taşlar ciltte uygulanan özel essensiyel yağlar beraber cildi yatıştırmasını sağlar. Işıltılı bir dokunuşla cildinizin hafif kırışıklıklarını ve yorgunluğunu giderirken yüzünüzün canlanmasını ve parlaklık kazanmasına neden olur.


Göz Çevresi Kolajen Maske Uygulaması: Anti-ageing 15 dak.

Hassas göz çevresine uygulanan oldukça etkili sıkılaştırıcı özelliği bulunan kolajenli göz maskesi her cilde mükemmel bir etki sağlar. Bu uygulaması yalnızca seçeceğiniz cilt bakıma ilave olarak rezerve edilebilir.

 

 

Malatya Gün

Google+ Comments

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT