Malatya Gün

Les Ottomans Hotelde Davetler

  Şıklığın, lüksün, ihtişamın ve tarihin muazzam birleşimi Les Ottomans hotel’in bugün sizler için, davetler ve özel günlerde sizlere nasıl hizmet verdiğini anlatacağız. Özel günlerinizde, toplantılarınızda ve özel etkinliklerinizde liks ihtişam dolu bir mekan arıyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Les Ottomans 5 kişi veya 300 kişi her konuğunuza en kaliteli, en özenli hizmeti sunmak için […]

Les Ottomans Hotelde Davetler
24 Şubat 2020 - 15:49 'de eklendi.

 

Şıklığın, lüksün, ihtişamın ve tarihin muazzam birleşimi Les Ottomans hotel’in bugün sizler için, davetler ve özel günlerde sizlere nasıl hizmet verdiğini anlatacağız.

Özel günlerinizde, toplantılarınızda ve özel etkinliklerinizde liks ihtişam dolu bir mekan arıyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Les Ottomans 5 kişi veya 300 kişi her konuğunuza en kaliteli, en özenli hizmeti sunmak için profesyonel ekibi ile en iyiyi deneyimlemeye sizleri davet ediyor.

Düğünerinizde Bosfor, Sultan meryem &Nigar ve ayrıca Has oda salonlarıyla üç farklı konsepte sizlere ve misafirlerinize değer veren Les Ottomans hotel’in düğün salonlarını biraz daha yakından tanıyalım.

1-) Bosfor

550 m2 alanı ve kokteyl düzeninde 500, yemek düzeninde 300 kişilik kapasitesi ile Bosfor, muhteşem boğaz manzarası ve yemyeşil doğanın denize bakan tarihi binalar ve göz alıcı bir yüzme havuzu ile birleştiği noktada yer alır. Havuz üzerinin kapatılmasıyla 450 kişi kapasitesine ulaşmaktadır. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 

2-)SULTAN MEYEM &NİGAR

145m2 alana sahip olan Sultan Meryem, Osmanlı yalısının modern tarzla buluşmuş halini andıran seçkin ve gizemli dekoruyla en görkemli davetlerinize ev sahipliği yapar. 88 m2 alana sahip olan Sultan Nigar salonu ise Sultan Meryem salonu paravanla ayrılmakta olup tamamen aynı dekora sahip bir salondur. Her iki salon birlikte kullanıldığında yemek düzeninde 200 kişi, kokteyl düzende ise 250 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 

3-)HAS ODA

127m2 alanı ve kokteyl düzeninde 130, yemek düzeninde 80 kişilik kapasitesi ile evinizin konforunu ve sıcaklığını bulacağınız Has Oda, muhteşem İstanbul Boğazı’nın en harika manzaralarına ev sahipliği yapar. Osmanlı dokusunun ve tarihinin en usta yorumu olan Has Oda, geleneksel renklerin muhteşem uyumunu gözler önüne serer. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 

Özel Davetleriniz için

1-) Bosfor

2-)SULTAN MEYEM &NİGAR

3-) HAS ODA

4-=KAVMAHAL

Benzersiz ve büyülü bir mahzen olan Kavmahal, 38m2 alanı ve yemek düzeninde 14 kişilik kapasitesi ile en özel butik davetlerinize ev sahipliği yapar. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

5-)ÖZEL SİNEMA

Zengin dekorasyonu ve 15 kişilik kapasitesi ile Les Ottomans Hotel’in sinemasında rahatlayabilir, benzersiz konforunun ve size özel ortamının arzu ettiğiniz ikramlar ile tadını çıkararak çok özel gösterimlere evinizin rahatlığında seyirci olabilirsiniz. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 

TOPLANTI VE KURUMSAL DAVETLERİNİZ İÇİN

1-) Bosfor

2-)SULTAN MEYEM &NİGAR

3-) HAS ODA

4-MECLİS

51m2 alana sahip, Osmanlı yalısının modern tarzla buluşmuş halini andıran seçkin ve gizemli dekoruyla en özel toplantılarınıza ev sahipliği yapar. Blok masa düzeninde 16 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Perde ve projeksiyon salonun içerisinde mevcut olup ücretsiz olarak kullanımıza sunulmaktadır. Hotel Les Ottomans olarak sizleri ve konuklarınızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir, herhangi bir sorunuz olması halinde özel etkinlikler satış ekibimiz ile temasa geçmenizi rica ederiz.

 

 

Malatya Gün

Google+ Comments

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT