Malatya Gün

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI SAMANLI’DAN, ANNELER GÜNÜN MESAJI

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI SAMANLI’DAN, ANNELER GÜNÜN MESAJI

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI SAMANLI’DAN, ANNELER GÜNÜN MESAJI
11 Mayıs 2019 - 10:17 'de eklendi.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Anneler Günü münasebetiyle mesaj yayınladı.
Samanlı mesajında, Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir.


Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır diyen Samanlı, Annelerimiz; sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır.
Başkan Samanlı ’Bu bilinç ve duygularla; haklarını asla ödeyemeyeceğimiz, üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, bütün Annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum dedi.

Malatya Gün

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT