Malatya Gün

Korona virüs tedbirleri tüm ülkede olduğu gibi Malatya’da da alınmaya devam ediyor

Malatya’da faaliyet gösteren Titiz özel güvenlik koruma ve Emiren temizlik şirketi, Malatya’daki tüm personellerine daha hijyen bir ortamda çalışmaları için dezenfektan malzemelerini dağıttı. Titiz özel güvenlik Şirket Yetkisi Ahmet Turan Yalçın, tüm personellerinin çalıştığı ortamı dezenfektan edip, personellerine dezenfektan malzemelerini dağıttı. Ahmet Yalçın,” Titiz güvenlik koruma ve Emiren temizlik olarak Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü duruma […]

Korona virüs tedbirleri tüm ülkede olduğu gibi Malatya’da da alınmaya devam ediyor
25 Mart 2020 - 0:54 'de eklendi.

Malatya’da faaliyet gösteren Titiz özel güvenlik koruma ve Emiren temizlik şirketi, Malatya’daki tüm personellerine daha hijyen bir ortamda çalışmaları için dezenfektan malzemelerini dağıttı.

Titiz özel güvenlik Şirket Yetkisi Ahmet Turan Yalçın, tüm personellerinin çalıştığı ortamı dezenfektan edip, personellerine dezenfektan malzemelerini dağıttı.

Ahmet Yalçın,” Titiz güvenlik koruma ve Emiren temizlik olarak Ülkemizin içinde bulunduğu olağanüstü duruma istinaden Kurumsal ve Özel Yerleşkelerde hizmet veren görevli tüm arkadaşlarımızın sağlığı olmazsa olmazımızdır.Bu nedenle daha hijyen bir ortamda hizmet verebilmeleri için dezenfektan ürünlerini verdik. Rabbim milletimizin,Ülkemizin tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun inşallah bu salgından dolayı çok fazla zarar görmeden atlatırız.”ifadelerinde bulundu.

          

Malatya Gün

Google+ Comments

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT