Malatya Gün

Trabzonspor’dan demokrasi nöbetine destek

TRABZON (İHA) Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, takımla birlikte bu akşam Trabzon Meydanı’nda düzenlenecek demokrasi nöbetine katılacaklarını duyurdu.Trabzonzpor Başkanı Muharrem Usta, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:“Takımımızla demokrasi nöbeti için saat 22.00’de Trabzon meydanındayız. Büyük buluşma için var mısınız? Belki transfer de açıklarız.”Trabzonspor koşu yaptıYeni sezon hazırlıklarını sürdüren bordo-mavililer, sabah saatlerinde […]

Trabzonspor’dan demokrasi nöbetine destek
22 Temmuz 2016 - 10:54 'de eklendi.

TRABZON (İHA) Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, takımla birlikte bu akşam Trabzon Meydanı’nda düzenlenecek demokrasi nöbetine katılacaklarını duyurdu.
Trabzonzpor Başkanı Muharrem Usta, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Takımımızla demokrasi nöbeti için saat 22.00’de Trabzon meydanındayız. Büyük buluşma için var mısınız? Belki transfer de açıklarız.”
Trabzonspor koşu yaptı
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren bordo-mavililer, sabah saatlerinde yaptığı çalışma ile hazırlıklarına devam etti. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor, sabah 06.30’da uyanıp, 07.00’de 50 dakika süren aerobik koşusu yaptı. Karadeniz ekibi günü 3 antrenman yaparak tamamlayacak.

Malatya Gün

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT