Malatya Gün Haber - Malatya Haberleri - Malatya Son Dakika Haber

Aralık Ayı Meclis Top lII. Birleşim

Paylaş Kategori: Gündem Yorum
Aralık Ayı Meclis Top lII. Birleşim

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı lll. birleşimi Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında, 19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 14.00’de Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.

Mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan ve Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan Ekmek Fabrikasının işletme hakkının MEGSAŞ’a, Yemek Fabrikasının işletme hakkının ise Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerine (BELSOS) verilmesi görüşülerek kabul edildi. Ayrıca Mülkiyeti Büyükşehir Belediyemize ait olan Yeşilyurt İlçesi 292 ada 26-27 nolu parsellerin eğitim alanı yapılması kaydı ile Milli Eğitim Bakanlığına tahsisi hakkındaki Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığının teklifi de oylanarak kabul edildi.

Gündemde yer alan bazı maddeler görüşülerek karara bağlanırken bazı maddeler ise bir sonraki toplantıya ertelendi.    

Büyükşehir Belediye Meclisi Aralık ayı Meclis toplantısı IV. Birleşiminin ise 20 Aralık Salı günü saat 14.00’de yapılmasına karar verildi.

UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderilen, yorumlar/yorumcuya aittir.
Hiç bir şekilde Malatya Gün Haber - Malatya Haberleri - Malatya Son Dakika Haber sorumlu değildir.